Καλωσήρθατε στο Eleclub.gr

Το Club Ηλεκτρονικής ΗΜΜΥ τερματίζει τις συναντήσεις του. Ευχαριστούμε για τις όμορφες στιγμές που μοιραστήκατε μαζί μας.

Το παρόν φόρουμ θα συνεχίσει να λειτουργεί αυτόνομα. Οι διαχειριστές πλέον δε θα παρακολουθούν τακτικά τα θέματα και δεν εγγυώνται απαντήσεις.

Ώρες συναντήσεων ομάδας

Ρομποτικός Βραχίονας με εξωσκελετικό σύστημα τηλεχειρισμού

#1 Ώρες συναντήσεων ομάδας

Postby George ZP » Fri Jan 27, 2012 2:20 pm

Όπως ήταν αναμενόμενο, οι ώρες των συναντήσεων του κλαμπ δεν φτάνουν για να γίνεται δουλειά πάνω στα πρότζεκτ για την κάθε ομάδα ξεχωριστά. Η λύση είναι τα μέλη της ομάδας να οργανωθούν και να βρεθούν σε ώρες που τους βολεύουν σε δικό τους χώρο.

Επειδή γνωρίζουμε πως αρχικά θα δυσκολευτείτε να ξεκινήσετε το πρότζεκτ σας, εγώ τουλάχιστον είμαι διαθέσιμος για να έρχομαι στις πρώτες συναντήσεις σας ώστε να σας βοηθήσω. Ο Βύρωνας έχει περισσότερες υποχρεώσεις από εμένα, οπότε ας μιλήσει για τον εαυτό του.

Οι διαθέσιμες μέρες μου είναι όλη την εβδομάδα εκτός Δευτέρας και Πέμπτης. Προτιμώ πρωινές ώρες.

Το φόρουμ αυτό είναι αφιερωμένο λοιπόν στο να κουβεντιάζετε τι ώρες μπορείτε να βρεθείτε και να οργανώνετε τις συναντήσεις σας. Θα το παρακολουθώ και όποτε με ζητάτε θα απαντάω. Καλό είναι να συναντιέστε τουλάχιστον μια φορά την εβδομάδα για λίγες ώρες.

Και να θυμάστε, το πρότζεκτ σας θα προχωράει όσο το κυνηγάτε εσείς.
I am a prisoner of high standards and low social skills

I wish I was the best at what I would do, and what I would do wouldn't be pretty.
George ZP
Επίτιμος Admin

Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times

• Similar topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to Naturally Controlled Robotic Arm